Kontakt

O společnosti Gardim s.r.o.

Společnost GARDIM s.r.o. byla založena v listopadu roku 2011 jako obchodní nástupce společnosti SOLO Praha, s.r.o. Do společnosti přešli všichni zaměstnanci původní firmy a tvoří tak díky svým zkušenostem a znalostem dobrý základ pro úspěšné fungování firmy. Hlavním cílem při založení společnosti bylo zastupovat zájmy německého výrobce SOLO Kleinmotoren na českém trhu. Později byly do dodavatelského portfolia společnosti vybráni ze světové nabídky další spolehliví dodavatelé, specializující se na zahradní sortiment a postřikovače především. Toto rozšíření vedlo k větší pestrosti sortimentu, který jsme schopni nabídnout rozsáhlé síti prodejců, kterou jsme budovali již od začátku 90.let min. století.

Cílem naší obchodní společnosti je dodávat jak profesionálním tak i privátním uživatelům splehlivé stroje a zařízení a usnadnit jim tím jejich práci ať už na zahradách, v parcích, na veřejných prostranstvích, ve sklenících, skladech, stájích ale i v servisních dílnách, na stavbách a v domácnostech.

Na veškerý námi nabízený sortiment zajišťujeme dodávky náhradních dílů a poskytujeme technický servis.

Velkoobchod

Námi nabízený sortiment je vhodný pro velká zahradní centra, ale i pro malé prodejny pro zahrádkáře a květinářství, pro specializované prodejny zahradní techniky, pro specializované prodejny nářadí, pro železářství i pro prodejny domácích potřeb.

Jak se stát prodejcem?

Máte-li zájem prodávat ve Vaší prodejně sortiment, který naše společnost nabízí, informujte nás, prosím, kde se Vaše prodejna nachází, jaké zboží dosud prodáváte a která skupina výrobků z naší nabídky Vás zaujala. Po předložení registrace Vaší živnosti případně výpisu z obchodního rejstříku, kopie registrace u FÚ a po oboustranném odsouhlasení obchodních podmínek Vaši firmu zaregistrujeme do naší databáze prodejců.

Co nabízíme

  1. špičkovou kvalitu zboží od osvědčených výrobců
  2. spolupráci s přímým dovozcem od výrobce
  3. zajímavé obchodní rabaty
  4. expedici objednaného zboží do 24 hodin 
  5. záruční a pozáruční servis
  6. širokou nabídku propagačních materiálů
  7. školení začínajících prodavačů 
  8. technickou dokumentaci k prodávaným zařízením

Maloobchod

Pokud se Vám ve Vašem okolí nepodařilo nalézt vhodného prodejce/servisní místo nebo hledáte výrobek pro úzce specializovanou činnost, který se běžně v kamenných obchodech nenabízí, rádi Vás obsloužíme a poradíme Vám s výběrem stroje případně vhodného příslušenství v našem prodejním skladu na adrese GARDIM s.r.o., č.p. 215, Okrouhlo 254 01 nebo přejděte na:

www.postrikovace.com                                         

Provozní doba vzorkovny/prodejny:                                                    Kontaktní formulář ZDE

Po - Čt: 8:00 - 15:00 hod.; Pá: 8:00 - 14:00 hod.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Mobil: 724 111 207 ; Tel.: 313 033 172                                                                     

Email: info@gardim.cz

GARDIM s.r.o.
č.p. 215
254 01 Okrouhlo
Česká Republika