Postřikovače německé kvality (nejen) pro profesionály!

Velký výběr postřikovačů, rosičů, foukačů a dalších aplikátorů včetně nadstandardního příslušenství a náhradních dílů s širokou škálou možného využití. Možnost profesionální konzultace při výběru a autorizovaný servis strojů je samozřejmostí.

Bateriové postřikovače Solo

Práce bez námahy, bez hluku a emisí výfukových plynů. Akumulátorem napájené čerpadlo spolehlivě docílí potřebný rovnoměrný tlak postřiku.

Motorové rosiče Solo

Vysoce výkonná technika rosičů německé výroby zaujímá vedoucí postavení na světě. Mimořádný výkon a nízká hmotnost charakterizují stroje značky SOLO, používané pro hospodárné a ekologické ošetření rostlinných kultur na všech světových plantáží.

Nerezové postřikovače Mesto

Opravdový pracant pro profesionální využití ve stavebnictví, dezinfekci nebo v zahradě. Vhodný pro aplikace nejrůznějších druhů postřiků - olejů, chemikálií, kyselin,...

Foukače a vysavače Solo

Maximální výkon, optimální provozní bezpečnost a inovace v oblasti ochrany životního prostředí jsou hlavními aspekty při dalším vývoji foukačů SOLO.

Objednávejte přímo zde

Pro objednávky využijte e-shop, kontaktní formulář, telefon nebo e-mail

Navštivte nás

Naleznete nás na adrese: č.p. 215, 254 01 Okrouhlo - všechny pracovní dny od 8 do 15 hodin

Představení postřikovačů SOLO v pořadech Český kutil a Polopatě

Odkaz na videa zde:                                 https://www.youtube.com/watchv=eAbih8AX1n8                                                                      http://www.ceskatelevize.cz/porady/10658625776-polopate/217562220400010/    (čas 12:08-14:15)

Vypalovač plevele MESTO - znáte z televizního pořadu "Polopatě" !

Více informací zde na webu v sekci "Produkty".