Kontakt

O společnosti GARDIM s.r.o.

Společnost GARDIM s.r.o. byla založena roku 2011 jako obchodní nástupce společnosti SOLO Praha. Hlavním cílem firmy bylo zastupovat německého výrobce aplikační techniky SOLO Kleinmotoren na českém trhu. V následujících letech se sortiment začal postupně rozšiřovat o produkty dalších spolehlivých světových výrobců a mezi zákazníky nabízet prostřednictvím sítě specializovaných prodejců, postupně budované již od roku 1992. Dnes společnost GARDIM dodává široké spektrum aplikační techniky a také profesionální rozbrušovací pily.

Cílem společnosti je dodávat všem svým partnerům spolehlivé stroje a zařízení a uspokojit tak širokou poptávku jak profesionálních, tak hobby uživatelů v oblasti ochrany rostlin, dezinfekce, čištění a stavebnictví.

Na veškerý námi nabízený sortiment zajišťujeme dodávky náhradních dílů a poskytujeme technický servis.

Velkoobchod

Námi nabízený sortiment je vhodný pro velká zahradní centra, ale i pro malé prodejny pro zahrádkáře a květinářství, pro specializované prodejny zahradní techniky, pro specializované prodejny nářadí, pro železářství i pro prodejny domácích potřeb.

Jak se stát prodejcem?

Máte-li zájem prodávat ve Vaší prodejně sortiment, který naše společnost nabízí, informujte nás, prosím, kde se Vaše prodejna nachází, jaké zboží dosud prodáváte a která skupina výrobků z naší nabídky Vás zaujala. Po předložení registrace Vaší živnosti případně výpisu z obchodního rejstříku a po oboustranném odsouhlasení obchodních podmínek Vaši firmu zaregistrujeme do naší databáze prodejců.

Co nabízíme

  1. špičkovou kvalitu zboží od osvědčených výrobců
  2. spolupráci s přímým dovozcem od výrobce
  3. zajímavé obchodní rabaty
  4. expedici objednaného zboží do 24 hodin 
  5. záruční a pozáruční servis
  6. širokou nabídku propagačních materiálů
  7. školení začínajících prodejců
  8. technickou dokumentaci k prodávaným zařízením.

Maloobchod                            Autorizovaný prodejce SOLO

Pokud se Vám ve Vašem okolí nepodařilo nalézt vhodného prodejce/servisní místo nebo hledáte výrobek pro úzce specializovanou činnost, který se běžně v kamenných obchodech nenabízí, rádi Vás obsloužíme a poradíme Vám s výběrem stroje případně vhodného příslušenství v našem prodejním skladu na adrese GARDIM s.r.o., č.p. 215, Okrouhlo 254 01 nebo přejděte na:                             

Provozní doba servisu a prodeje:                                                Kontaktní formulář ZDE

Po - Čt: 8:00 - 15:30 hod.; Pá: 8:00 - 14:30 hod.                                                                                                                                                                                                                                                          Tel. (servis strojů): 313 033 172                                                                     

Mobil (prodej): 724 111 207

Email: info@gardim.cz                                                               

GARDIM s.r.o.
č.p. 215
254 01 Okrouhlo
Česká Republika