Velkoobchodní prodej aplikační techniky SOLO, MESTO, VOLPI

SOLO - již 70 let s Vámi

SOLO ochrana rostlin
SOLO CleanLine
SOLO rozbrušovací pily
MESTO postřikovače pro stavebnictví
SM Bure ULV foger

Náš sortiment zahrnuje aplikační techniku, kterou dodáváme především z Německa od tradičních výrobců. Konkrétně zastupujeme známé značky SOLO, MESTO, VOLPI, SOPPEC, SM BURE, AIROFOG a PULMIC, které společně utváří širokou možnost výběru jak pro běžné hobby zákazníky, tak plně profesionální uživatele. Hlavní oblasti našeho zaměření jsou ochrana rostlin, dezinfekce, čištění a stavebnictví.

SOLO aplikační technika určená na ochranu rostlin zahrnuje produkty rozdělené do tří základních skupin - CLASSIC (hobby a příležitostní uživatelé), COMFORT (poloprofesionální a častější užívání) a PRO (plně profesionální a frekventovaný účel použití). Na své si tak přijdou uživatelé všeho druhu. Samozřejmostí je kompletní šíře doplňkového příslušenství a náhradních dílů ke všem strojům.

SOLO CleanLine je zaměřena (díky speciálně upraveným materiálům postřikovačů) na zákazníky specializující se na dezinfekci a čištění (např. DDD sektor, autoservisy, mytí aut apod.).

SOLO rozbrušovací pily nabízí zákazníkům plně profesionální stroje určené pro ty nejnáročnější podmínky. Specialitou je patentovaná funkce iLube®, která umožňuje automatické (elektronické) míchání směsi oleje a paliva uvnitř pily.

VOLPI se zabývá již více než 100 let výrobou postřikovačů všech typů. V našem sortimentu se zaměřujeme především na hobby segment zákazníků, vyhledávající produkt, na který se budou moci spolehnout.

GARDIM SPRAYER je vysokotlaký pojízdný postřikovač s vlastním pohonem a 120lt nádrží určený především pro profesionální uživatele - do sadů, rozlehlých zahrad, komunální sféry, pro boj s kůrovcovou kalamitou apod.

MESTO se zabývá výrobou specifických typů postřikovačů (obsahující spirálové hadice, ocelové nádrže apod.) přímo cílených na oblast stavebnictví a dalších průmyslových sektorů. Velmi populární je také multifunkční plynový vypalovač.

SOPPEC jsou technické spreje určené pro ochranu, čištění a mazání, které svým využitím najdou uplatnění v každém servisu a dílně.

SM BURE a AIROFOG jsou elektrické ULV rosiče/fogovače vhodné - díky vytvářené velice jemné mlze a snadné manipulaci - především k dezinfekci a čištění interiérů.

PULMIC FENIX je řešení pro používání postřiků mírně ředěných herbicidů s účinnou látkou glyfosat určený k hubení nežádoucích plevelů s cílem ochránění okolních rostlin před zasažením.


SOLO CleanLine - dezinfekce a čištění
Postřikovače SOLO - ochrana rostlin